0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Cartel Labz Laxogenin 90 Caps

Viac pohľadov

Cartel Labz Laxogenin 90 Caps

Dostupnosť: Skladom

49,90 €

Detaily

Laxogenin od Cartel Labz je brutálny doplnok na budovanie kvalitnej a výraznej svalovej hmoty. Laxogenin je prírodný steroid so silným účinkom na budovanie svalovej hmoty. 
Laxogenin zvyšuje syntézu bielkovín, posilňuje testosterón, urýchľuje regeneráciu, zlepšuje silu, vytrvalosť a fyzickú výkonnosť. A to všetko bez vedľajších negatívnych účinkov ako majú klasické steroidy alebo prohormóny.

Laxogenin je špičkový doplnok na budovanie svalov, ktorý je navrhnutý tak, aby posunul vašu postavu na ďalšiu úroveň. Je to výborná prírodná látka otestovaná vedou ktorá potvrdila jej priaznivé účinky na budovanie svalovej hmoty.

Spoločnosť Cartel Labz uprednostňuje kvalitu takže každé balenie Laxogeninu prechádza prísnym testovaním, aby sa zabezpečila čistota a maximálna účinnosť. Cartel Labz je značka, ktorá sa zaviazala dodávať prémiové doplnky pre vašu fitness cestu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsuly denne. Odporúčaná doba cyklu je 8-12 ýždňov. Medzi cyklami sa odporúča 4 týždňová pauza.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu