Product was successfully added to your shopping cart.
Dark labs Rad140

Viac pohľadov

Kód produktu: 1155n

Dark labs - Rad140

Rýchly prehľad

RAD 140 patrí do triedy selektívnych modulátorov ( sarms ) od spoločnosti Dark Labs. Je určený predovšetkým pre výkonovo orientovaných športovcov a kulturistov, ktorí hľadajú prostriedok pre zvýšenie výkonnosti a sily počas intenzívnych tréningov.

Hlavná zložka:Rad 140 ( 10mg )
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

Detaily

RAD 140 patrí do triedy selektívnych modulátorov ( sarms ) od spoločnosti Dark Labs. Je určený predovšetkým pre výkonovo orientovaných športovcov a kulturistov, ktorí hľadajú prostriedok pre zvýšenie výkonnosti a sily počas intenzívnych tréningov. Vďaka svojim účinkom je tiež vhodnou alternatívou substitučnej terapie. Je klinicky preukázané, že RAD 140 reaguje s hormonálnymi receptormi v tkanivách rovnakým spôsobom ako TST , no s väčším anabolickým efektom. Výsledkom je väčší rast svalov a menej vedľajších účinkov.

Účinky RAD 140 – Testostelone

  1. Rapídne zvyšuje hladinu testosterónu v tele

  2. Po kúre pomáha dostať bežnú hladinu testosterónu do normálu

  3. Budovanie svalovej hmoty a zväčšenie sily

Balenie obsahuje 60 kapsúl, ktoré pri odporúčanom dávkovaní vystačia na dva mesiace. Jedna kapsula denne sa zapije pohárom vody. Zvýšené dávkovanie sa vo všeobecnosti neodporúča, pred úpravou dávkovania je potrebné poradiť sa s lekárom. 

Po prohormónovom cykle alebo cykle niektorých S.A.R.M.S.  sa odporúča nasadenie PCT (post-cycle therapy) produktu.

Výhody produktu:

  1. Buduje svalovú hmotu a podporuje vytrvalosť

  2. Poskytuje vyšší anabolický efekt než testosterón

  3. Znižuje vedľajšie účinky testosterónu

  4. Urýchľuje regeneráciu svalov po tréningu

  5. Nepodporuje hromadenie vody vo svalovom tkanive

  6. Nemá vedľajšie účinky

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 - 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu