0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
beef protein

Viac pohľadov

Gladiator Nutrition

Gladiator Nutrition- Beef Protein

Rýchly prehľad

Gladiator Nutrition Beef Protein je výnimočný proteín medzi hovädzími proteínmi pretože nie len, že obsahuje kvalitný hydrolyzovaný hovädzí proteín z prvo-triedneho hovädzieho mäsa ale je obohatený aj o srvátkový proteín pre zvýšenie biologickej využiteľnosti v organizme. Tento špičkový proteín má až 90% bielkovín na 100g a skoro nulový obsah tukov a cukrov, čo z neho robí skvelý proteín do rysovacích fáz.

Bielkoviny:22,3 g
Sacharidy:0,2 g
Tuky:0,7 g
Hlavná zložka:hovädzí hydrolyzovaný proteín

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Gladiator Nutrition Beef Protein je výnimočný proteín medzi hovädzími proteínmi pretože nie len, že obsahuje kvalitný hydrolyzovaný hovädzí proteín z prvo-triedneho hovädzieho mäsa ale je obohatený aj o srvátkový proteín pre zvýšenie biologickej využiteľnosti v organizme.

Tento špičkový proteín má až 90% bielkovín na 100g a skoro nulový obsah tukov a cukrov, čo z neho robí skvelý proteín do rysovacích fáz.

Gladiator Muscle Beef Protein nemá ale výhodu len , že neobsahuje takmer žiadne tuky a sacharidy, veľkou výhodou je aj jeho vysoký obsah aminokyselín, hlavne BCAA, čo podporuje lepšiu regeneráciu, znižuje katabolizmus a zvyšuje športový výkon.

Hydrolyzovaný hovädzí proteín je jedným z najkvalitnejších výživových doplnkov pre silu a rast svalov. Hovädzie peptidy v beef proteine sa vyznačujú komplexným spektrom esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín. V optimálnych pomeroch obsahuje aminokyseliny arginín, glycín, prolín a hydroxyprolín, ktoré zabezpečujú tvorbu kolagénu nevyhnutného na tvorbu šliach, väzív, svalových úponov a vlákien, spojivových tkanív, srdcového svalu a všetkých vnútorných orgánov.

Pre koho je Beef Protein určený?
Gladiator Muscle Beef protein je určený k doplneniu bielkovín pre všetkých športovcov, ktorí požadujú maximálnu kvalitu surovín so svojom proteíne a zároveň skvelým účinkom.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pridajte 2 odmerky (30 g) do 150-300 ml vody alebo nízkotučného mlieka a dobre premiešajte. Konzumujte okamžite po tréningu, alebo v priebehu dňa, keď netrénujete.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Nutričné hodnoty
Gladiator Muscle - Beef Protein 

1 dávka = 25 g 

Energetická hodnota

 96 kcal

Tuky

0,7 g

z toho nasýtené

-  g

Sacharidy

0,2 g

z toho cukry

- g

Bielkoviny

22,3 g

Soľ

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Pridajte 2 odmerky (30 g) do 150-300 ml vody alebo nízkotučného mlieka a dobre premiešajte. Konzumujte okamžite po tréningu, alebo v priebehu dňa, keď netrénujete.