0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hero Nutrition Pre-Dominator

Viac pohľadov

Hero Nutrition Pre-Dominator

Rýchly prehľad

Pre-Dominator od Hero Nutrition je brutálna predtréningovka určená len pre skúsených užívateľov. Máte radi vibráciu silných predtréningoviek a radi posúvate svoje tréningy ďalej a ďalej ? Ak áno, tak potom je Pre-Dominator tá správna predtréningovka na vyskúšanie. 

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Pre-Dominator od Hero Nutrition je brutálna predtréningovka určená len pre skúsených užívateľov. Máte radi vibráciu silných predtréningoviek a radi posúvate svoje tréningy ďalej a ďalej ? Ak áno, tak potom je Pre-Dominator tá správna predtréningovka na vyskúšanie. 

Pre-Dominator obsahuje 250mg DMHA a 200mg Eria Jarensis čo začuje veľký príliv energie, motivácie, mierny pocit eufórie a skvelý focus na tréning. Pre-Dominator taktiež vďaka ďalším obsiahnutým látkam podporuje kvalitnú svalovú pumpu ktorá bude pretrvávať počas tréningu aj po ňom. Zvýšena svalová výdrž, sila a lepšia regenerácia je taktiež samozrejmosťou. Pre-Dominator dokonca obsahuje aj vitamín C, D3 a B12 pre vaše svaly a organizmus.

  1. Veľký príliv energie a motivácie
  2. Zvýšená svalová vytrvalosť a sila
  3. Skvelý focus na tréning a svoj progres
  4. Slušná svalová pumpa
  5. Obsahuje vitamín C, D3 a B12

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu