0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Holy Grail Creatine 300g

Viac pohľadov

Holy Grail Creatine 300g

Dostupnosť: Skladom

17,90 €

Detaily

Holy Creatine od Holy Grail je kvalitný čistý 100%-tný kreatín monohydrát ktorý zvýši vašu svalovú vytrvalosť a silu. 

Kreatín monohydrát je skvelým doplnkom výživy pre športovcov, atlétov, kulturistov či vytrvalostných športovcov. Najmä však pre tých, ktorí vykonávajú činnosť vyžadujúcu vynaloženie veľkého množstva energie počas krátkeho času. Napríklad ako kulturisti pri ťažkých sériach, šprintéri a podobne. Kreatín totižto vďaka premene na ATP má schopnosť zvyšovať fyzickú výkonnosť pri jednotlivých „výbojoch energie“ počas krátkodobého cvičenia s vysokou intenzitou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: V plniacej fázy užívajte 2 týždne 10g denne rozdelené do dvoch dávok 5g a 5g počas dňa. Následne užívajte 5g denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Môže obsahovať alergény.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu