Product was successfully added to your shopping cart.
Lawless labs Ibuta HGH MK-677

Viac pohľadov

Kód produktu: 1155p

Lawless labs

Lawless labs - Ibuta HGH MK-677

Rýchly prehľad

Ibuta HGH MK-677 od Lawless Labs je stimulant rastového hormónu. Je ideálny pre atlétov, kulturistov a profesionálnych športovcov v každom období ich prípravy.

Hlavná zložka:Ibutamoren
Hmotnosť:45tbl

Dostupnosť: Skladom

54,90 €

Detaily

Ibuta HGH MK-677 od Lawless Labs je stimulant rastového hormónu. Je ideálny pre atlétov, kulturistov a profesionálnych športovcov v každom období ich prípravy. Vďaka absencii negatívnych účinkov je Ibutamoren MK-677 vyhľadávaným produktom predovšetkým pre kulturistov.

Jeho jedinečnou vlastnosťou je schopnosť udržať v tele nízku hladinu kortizolu, čo je kľúčový faktor pre rast svalovej hmoty. Ibutamoren zároveň obmedzuje uvoľňovanie somatostatínu, a preto je jeho účinnosť v procese rastu svalovej hmoty mimoriadne vysoká.

 1. zvyšuje hladinu IGF-1 (niektoré štúdie preukazujú aj zvýšenie IGF-1 o cca 60 % v prvom mesiaci, následne sa už hladina IGF-1 nijak výrazne nezvyšlovala, po 12 mesiacoch jej zvýšenie sa vykazovalo hodnotu cca 70 %)
 2. nárast svalovej hmoty a mierne tiež zvyšuje svalovú silu
 3. nával energie
 4. urýchlená regenerácia
 5. zvyšuje sa prekrvenie svalov
 6. celodenné zvýšenie žilnatosti
 7. nemení hladinu kortizolu, alebo len veľmi mierne počas prvých 5-15 dní užívania
 8. zlepšuje kvalitu spánku a prináša pozitívne nabudenie počas dňa
 9. zvyšuje chuť do jedla a preto nie je vhodný do diét (v nižších dávkach, ale vo vyšších dávkach sa pocit hladu stráca)
 10. má prospešné účinky na kvalitu kože, zlepšuje jej elasticitu, celkovo vyzerá mladšie 

Súhrnne možno povedať, že doplnok MK677 pomáha budovať vysoko kvalitnú svalovú hmotu a zlepšuje regeneráciu. Navyše vám navyše dodáva viac sily a vytrvalosti. Hlavným dôvodom, prečo sa MK-677 používa v kulturistike, je zvýšenie úrovne rastového hormónu. Pretože ľudský rastový hormón ( HGH) je veľmi drahý, okrem ibutamoru neexistujú žiadne alternatívy k zvýšeniu rastového hormónu. Ibutamoren (Nutrabol) je v porovnaní so skutočným HGH oveľa lacnejší a môže výrazne zvýšiť hladinu rastového hormónu, čo kulturisti presne chcú. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu