0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Mutant FLEX FOOD

Viac pohľadov

Akcia

Mutant FLEX FOOD

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 21,90 €

Špeciálna cena: 17,90 €

* Povinné pole

Bežná cena: 21,90 €

Akciová cena 17,90 €

Detaily

Mutant Flex Food je all-in-one náhrada jedla s plnohodnotným výživovým profilom. Flex Food je vyrobený z komplexných mliečnych, srvátkových, hrachových a tekvicových bielkovín s prídavkom zdravých tukov a komplexných sacharidov vrátane vlákniny. Taktiež je obohatený o alkalicky pôsobiace zelené potraviny, ovocie, superpotraviny, probiotiká, tráviace enzýmy, elektrolyty ako aj vitamíny stopové minerály.  

  1. Obsahuje superpotraviny a zelené potraviny
  2. Obsahuje bielkoviny, komplexné sacharidy, zdravé tuky, vlákninu
  3. Obsahuje prirodzene vysoký obsah EAA a BCAA
  4. Obsahuje prebiotiká, probiotiká a tráviace enzýmy 
  5. Neobsahuje lepok 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerku = 44 g) v 250 ml vody a užite kedykoľvek počas dňa na doplnenie kvalitných mikro a makro živín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Podobné produkty